צרו קשר 02-5002206

סיעוד פרטי

סיעוד פרטי בבית או מוסד סיעודי?

כאשר יקירנו מזדקנים ונזקקים לעזרה וטיפול סיעודי, ניצבת בפנינו דילמה לא פשוטה – האם להוציא את אבא או אמא למוסד סיעודי, או להמשיך ולטפל בהם בבית, בחיק המשפחה האוהבת • סיעוד פרטי בבית או מוסד סיעודי?

סיעוד פרטי בבית או מוסד סיעודי?

כאשר יקירנו מזדקנים ונזקקים לעזרה וטיפול סיעודי, ניצבת בפנינו דילמה לא פשוטה- האם להוציא את אבא או אמא למוסד סיעודי, או להמשיך ולטפל בהם בבית, בחיק המשפחה האוהבת.

זו החלטה קשה, טעונה מאוד מבחינה רגשית, ומשמעותית לכל בני המשפחה.

אנו ביעל סיעוד דוגלים בכך, שכל עוד הטיפול בבית אפשרי, הוא עדיף בהחלט על הוצאתו של מי מיקירנו למוסד סיעודי.

מניסיון רב שנים אנו יודעים כי לסיעוד פרטי בבית ישנם יתרונות רבים וחשובים. היחס האישי והמסור כלפי הקשיש, המענה המהיר לכל צורך שמתעורר, ובעיקר השקט הנפשי של הקשיש ושל בני משפחתו, ביודעם שיקירם מקבל טיפול מקסימלי.

בהרבה מאד מקרים, המטפל הסיעודי הופך לבן משפחה ממש, הוא משמש אוזן קשבת וידיד, וקרוב לליבו של הקשיש.

סיעוד פרטי – היתרונות

שני דברים נוספים שחשוב לזכור. האחד- השיקול הכלכלי, עלות מימון מגורים בבית אבות גבוהה ממימון סיעוד פרטי בבית ההורה.

והשני- הקושי הנפשי בפרידה מהסביבה המוכרת, מהזכרונות מהחפצים ומתמונות החיים שחלפו. המעבר מהבית ומהסביבה המוכרת אל מוסדות סיעודיים, כרוך בפרידה ובקושי נפשי גדול, ישנם קשישים שהדבר מסב להם עצב רב וכתוצאה מכך מצבם הנפשי והרפואי מתדרדר.

עוד חשוב לדעת כי התאמה נכונה בין המטפל למטופל, בהכשרה בשפה ואפילו ברמה המנטלית, מונעת עגמת נפש רבה למטופל ולמשפחתו. לרשותנו מאגר ענק של מטפלים ומטפלות ישראלים וזרים, דוברי שפות שונות, ובעלי הכשרות מכל הסוגים, דבר המבטיח התאמה מוחלטת בין המטפל למטופל.

המטפלות שיראו לנו מתאימות, ייבחנו על ידכם, למציאת המטפלת המושלמת. כך תוכלו להעניק ליקירכם את הטיפול הטוב ביותר.

סיעוד פרטי חלומי

אם אינכם זכאים לטיפול במסגרת חוק סיעוד, אם מפני שהכנסתכם גבוהה מהרף הקבוע בחוק, או משום שהינכם תושבי חוץ וכדו’, אנו ביעל סיעוד נדאג עבורכם לטיפול סיעודי פרטי, ברמה חלומית ממש.

טיפול אישי ואנושי ממיטב המטפלות שלנו, בעלות ניסיון וידע מהמתקדמים בתחום. מטפלות שנבחרות בקפידה, עוברות הכשרות ייעודיות ספציפיות, ונבחנות לאורך זמן.

מחקרים רבים הראו את השפעתו המכרעת של איכות הטיפול הניתן לקשיש, טיפול איכותי ומסור בחיק המשפחה, ע”י מטפלים אנושיים ובעלי הכשרה ספציפית, ישפר את איכות חיי הקשיש בכל הרבדים, לחיוניות בריאות ושיבה טובה.

הצטרפו למשפחות הרבות שבחרו בסיעוד פרטי ונהנות יום יום מרוגע ושקט נפשי, בידכם להעניק ליקירכם את הטיפול האיכותי והטוב ביותר, אל תתפשרו.