צרו קשר 02-5002206

המלצות

שמחה רז

לגברת אריאלה - מנהלת שירותי סיעוד שלום רב, ברצוני להודות לך על טיפולך המסור והנאמן בהשמת כח עזר לרעייתי המטופלת במסגרת הביטוח הלאומי. ניכר היה "שאיכפת" לך שהכל יוסדר על הצד היותר טוב, ואת ראית בעבודתך החשובה משימה ולא תעסוקה- ועל כך תבורכי. בכל הכבוד

משפחת דדו

לאריאלה היקרה, ולכל הצוות המדהים והמסור ביעל סיעוד. במילים אלו רציתי להודות לך על טיפולך המסור בכל הקשיים והבעיות שחווינו עם אימי ז"ל, תמיד היית שם בשבילנו לעזר, מקשיבה מכילה ואכפתית. תודה מקרב לב אוהבים ומעריכים מאוד מאוד.

מרים שושנה

רצינו להביע בפנייך את מלא הערכה. את אישה אמינה, ישרה, מסורה, מקסימה, אכפתית ואחראית. וזה חשוב מאוד לשבח מכל הלב ולהודות לך על ימים טובים, מכל הלב. שהקב"ה ישפיע עלייך מידו הרחבה. שתרווי רוב נחת, שמחה, בריאות וחג שמח. יתן ה' יתברך לך ולכל בני ביתך ברכה והצלחה בגשמיות וברוחניות, ובמהרה נזכה כולנו יחדיו לגאולה אמיתית ושלמה.

נחמה רוזנבויים

לאריאלה היקרה! לחיזוקה של ידידות עתיקת הימים, ולהמחשתה בפועל, בצרוף דבר מתוק , למען ימתק לך. וכמובן לכבוד "חג האביב", "חג החירות" שיחול על הכלל ועל הפרט בעם ישראל. שאי ברכותי, אשר מי ימנה ומי יספרם בעבור כל הסיוע הנפלא והקשבון המלא, בעת שכזאת. בהוקרה עמוקה.

משפחת גינזברג

תודה רבה לך מעומק הלב על כמעט 15 שנה בהן טרחת כל יום להגיע (בשלושה אוטובוסים!!!) מביתך לביתה של אמא זהבה תח', ולאחר מכן אל ביתנו. כך מידי בוקר הגעת אליה, עזרת לה בנאמנות ובמסירות רבה מאוד, אין לנו מילים להביע את תודתנו והערכתנו לכל מה שעשית עבור אמא! ה' ישלם לך כגמולך הטוב על כל פועלך, על החסד הגדול שעשית עם אמא ואיתנו. כל טוב וטוב.

אתי עמר

פניתי אלייך אריאלה, וקיבלתי ממך יחס חם והרגשת ביטחון, ומיד סידרת לנו מטבית ואמרת שהיא אחת הטובות של החברה שלכם, סמכתי עלייך מכל הלב. קיבלנו את המטבית מיכל קאפח המדהימה. מיכל אישה מקסימה ואכפתית, אחראית, מסורה לעבודתה, ישרה ואמינה. וחשוב מאוד לשבח מכל הלב את מיכל ואותכם כחברה. יישר כח והמשיכו כך, כי המטופלים מאוד זקוקים לאנשים אמינים וישרים.